REALIZACJE

ComBeeNut


Strona ComBeeNut jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Przygotowaliśmy cztery style graficzne, które określają układ treści dla różnych wyświetlaczy. Dzięki temu informacje o nas i naszej ofercie można czytelnie przeglądać na smatrtfonach i tabletach.

ComBeeNut


Strona ComBeeNut jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Przygotowaliśmy cztery style graficzne, które określają układ treści dla różnych wyświetlaczy. Dzięki temu informacje o nas i naszej ofercie można czytelnie przeglądać na smatrtfonach i tabletach.

combeenut.plAPT&RIGHT


Strona kancelarii prawnej, która co 12 godzin zmienia styl graficzny (wersja dzienna i nocna). Storna posiada trzy wersje językowe. Witryna jest dostosowania do wyświetlania na urządzaniach mobilnych.

APT&RIGHT


Storna kancelarii prawnej, która co 12 godzin zmienia styl graficzny (wersja dzienna i nocna). Storna posiada trzy wersje językowe. Witryna jest dostosowania do wyświetlania na urządzaniach mobilnych.

aptandright.comINSTYTUT JELSKIEGO


Instytut Badań nad pieniądzem im. Ludwika Hr. Jelskiego. Nawigacja witryny rozwiązana została przez zastosowanie podwójnego menu. Witryna jest dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, jest oparta na stylu „One-page” desing.

INSTYTUT JELSKIEGO


Instytut Badań nad pieniądzem im. Ludwika Hr. Jelskiego. Nawigacja witryny rozwiązana została przez zastosowanie podwójnego menu. Witryna jest dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, jest oparta na stylu „One-page” desing.instytutjelskiego.comTANGERINE


Strona firmy HR, skupiającej się w tworzeniu środowiska pracy, sprzyjającego osiąganiu wysokich efektów biznesowych. Projekt obejmował ustalenie zakresu funkcjonalnego, oraz określenie sposobu wyświetlania treści. Witryna jest dostosowania do wyświetlania na urządzaniach mobilnych.

TANGERINE


Strona firmy HR, skupiającej się w tworzeniu środowiska pracy, sprzyjającego osiąganiu wysokich efektów biznesowych. Projekt obejmował ustalenie zakresu funkcjonalnego, oraz określenie sposobu wyświetlania treści. Witryna jest dostosowania do wyświetlania na urządzaniach mobilnych.tangerine.biz.plLa-Nika


Strona gabinetu medycyny estetycznej. Strona jest dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. W punktach nawigacyjnych na stornie głównej oraz w ofercie dodane zostały kafle, które łatwo mogą dostosować się do wyświetlacza nie tracąc na jakości zamieszczonych w nich grafik.

La-Nika


Strona gabinetu medycyny estetycznej. Strona jest dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. W punktach nawigacyjnych na stornie głównej oraz w ofercie dodane zostały kafle, które łatwo mogą dostosować się do wyświetlacza nie tracąc na jakości zamieszczonych w nich grafik.la-nika.plMencor Systems


Storna firmy doradczej z zakresu usług i rozwiązań IT. Celem odświeżenia wizerunku firmy było opracowanie nowego stylu prezentacji treści mającej na celu szybkie dotarcie do informacji o rozwiązaniach. Witryna została dostosowana do wyświetlania na urządzaniach mobilnych.

Mencor Systems


Storna firmy doradczej z zakresu usług i rozwiązań IT. Celem odświeżenia wizerunku firmy było opracowanie nowego stylu prezentacji treści mającej na celu szybkie dotarcie do informacji o rozwiązaniach. Witryna została dostosowana do wyświetlania na urządzaniach mobilnych.mencor.pl